Produkty

Speciální sportovní kočárky Benecykl výroba sportovních kočárků

Speciální sportovní kočárky

Sportovní kočárek Kozlík je ideální volbou pro všechny aktivní rodiče, kteří hledají bezpečného a spolehlivého pomocníka pro sport, na výlety i do města. Nabízí maximální bezpečnost s důrazem na prvky podporující zdravý vývoj dítěte, snadnou manipulovatelnost umožňující okamžité využití a odolnou konstrukci usnadňující pohyb v jakémkoliv terénu. 

Podívejte se na náš videonávod: https://www.youtube.com/watch?v=UmeOggKzpBE

 

Handbiky Benecykl výroba sportovních kočárků

Handbiky

Handbike Kozoroh určený osobám s pohybovým hendikepem a uživatelům ortopedického vozíku nabízí nový rozměr pohybu ve městě i v přírodě. Jeho konstrukce umožňuje snadný a pohodlný pohyb i v bariérovém prostředí či po nezpevněném povrchu. Handbike Kozoroh Vás tak bezpečně zaveze do míst, kam jste se dosud nedostali.

Tříkolky Benecykl výroba sportovních kočárků

Tříkolky

Tříkolka Veleon je vhodná pro všechny, kteří hledají rychlý, ekologický a bezpečný způsob přepravy. Veleon v sobě pojí dynamičnost klasického jízdního kola a stabilitu tříkolky a díky volitelným jízdním módům je určen jak k přepravě po městě, tak ke sportu a zábavě. Snadno připevnitelný transportní box navíc umožňuje i komfortní převoz dětí či nákladu.